Ogród to nie tylko rośliny ale także elementy dekoracyjne. Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom klientów, poszerzyliśmy swoją ofertę o nowoczesne, drewniane donice ogrodowe, meble do wypoczynku oraz praktyczne zadaszenia dla automatycznych kosiarek.

Dzięki naszym produktom, Twój ogród stanie się ciekawszy, a naturalne drewniane akcenty podkreślą jego charakter. Wspólne spotkania na łonie natury  uprzyjemnią wolny czas.

Zadaszenia dla kosiarek

Automatyczne kosiarki cieszą się coraz większą popularnością, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i proponujemy zadaszenia dla tych urządzeń naszego autorstwa.

Sa one wykonane z drewna, pokryte gontem bitumicznym i przytwierdzane do podłoża za pomocą metalowych kotew.

Daszki przedłużą żywotność Twojej kosiarki chroniąc ja przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Donice ogrodowe

Wykonujemy donice własnego projektu z gatunków drewna iglastego wykończone olejowoskiem, lakierem lub w stanie surowym. Donice są solidnie wykonane, łączone na wkręty a na życzenie klienta, środek wypełniamy folią.

Kształty i rozmiary

Oferujemy głównie donice prostokątne, kwadratowe lub heksagony.  Rozmiary pozostają do indywidualnego ustalenia lub wybierz model, który mamy w stałej ofercie.

Meble ogrodowe

Marzysz o błogim relaksie w swoim ogrodzie, na działce czy balkonie? Chciałbyś wygodnie poleżeć i popatrzyć beztrosko w niebo? Świetnie, że trafiłeś do nas… oferujemy bardzo solidny, a przy tym pięknie się prezentujący – stelaż do zamocowania hamaka.

Nowoczesne wzornictwo konstrukcji, połączone z funkcjonalnością stanie się elementem dekoracyjnym w Twoim ogrodzie. Naturalne materiały świetnie wkomponowują się w otoczenie domu i nawiązują swoim wyglądem do bardzo modnego ostatnio stylu boho, który podkreśla bliskość i wartość natury w elementach, którymi się otaczamy. Naszym celem jest połączenie z naturą…

Wybrane realizacje do ogrodu

Zamów elementy dekoracyjne
do Twojego ogrodu